Hakkımızda

Gezer Gıda içecek & gıda sektöründe EkonomikGüvenilirH ı z l ı çözümler sunar

Kurumumuzun Tarihçesi

Şirketimizin kurucusu İmam Gezer 1975 yılında Kahramanmaraş’tan İstanbul‘a gelerek Eminönü Tahtakale piyasasında ilk ticari hayatına başlamıştır. 45 yılık ticari hayatı boyunca çeşitli markaların satışlarını yaparak 2007 yılında bugünkü ticari faaliyetlerimizin devam ettiği İkitelli’deki toptan üstü mağazamızın temellerini 2.kuşak yöneticilerimiz Erdal ve Serkan Gezer ile atmıştır.

Şirketimiz 2007 – 2016 yılları arasında hızlı bir büyüme ivmesi yakalamış olup sektörde öncü bir marka haline gelmiştir. 2016 yılından sonra ise halen görevde olan yönetim kurulu başkanımız Serkan Gezer ile birlikte ihracat faaliyetlerine ağırlık verilmiştir.

Halihazırda Anadolu, İstanbul ve Avrupa’ya ürün tedariği konusunda sektöründe lider tedarikçi firmalardan biridir.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza değer katarak çözüm odaklı bir yapıya sahip olmak ve en iyi ürünü uygun fiyata müşterilerimize ulaşmasını sağlamak.

Hızlı tüketim sektöründe alanının öncü bir kuruluşu olmak ve bu çerçevede (toptan, perakende ve ihracat) dürüst, lider, dağıtım ve pazarlama firması olmak.


Bizim Hikayemiz

Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır.

2016

BÜYÜMEYE DEVAM

BÜYÜMEYE DEVAM

2016 yılından sonra ise halen görevde olan yönetim kurulu başkanımız Serkan Gezer ile birlikte ihracat faaliyetlerine ağırlık verilmiştir.

2008

HIZLA BÜYÜYORUZ

HIZLA BÜYÜYORUZ

Şirketimiz 2007 – 2016 yılları arasında hızlı bir büyüme ivmesi yakalamış olup sektörde öncü bir marka haline gelmiştir.

2007

2. KUŞAK

2. KUŞAK

Bugünkü ticari faaliyetlerimizin devam ettiği İkitelli’deki toptan üstü mağazamızın temellerini 2. kuşak yöneticilerimiz Erdal ve Serkan Gezer ile atmıştır.

1975

KURULUŞ

KURULUŞ

Şirketimizin kurucusu İmam Gezer 1975 yılında Kahramanmaraş’tan İstanbul‘a gelerek Eminönü Tahtakale piyasasında ilk ticari hayatına başlamıştır.